"Ma saan täiesti aru oma käitumisest ja sellest, kuidas see vale on," tunnistas 21-aastane juutuuber neljapäeval avaldatud videos, vahendas BBC.

Süüdistused James Charlesi käitumise osas tekkisid selle aasta alguses. Veebruaris süüdistas seesama alaealine poiss 25 miljoni jälgijaga sisuloojat peibutamises, aga Charles eitas seda. Ta ütles, et flirtis poisiga, kuna arvas, et ta on vähemalt 18 aastat vana.

Charles eitas pikka aega, et on midagi valesti teinud, aga neljapäevases videos pealkirjaga "Vastutan enda tegude eest" võttis ta süüdistused omaks.

Ta tunnistas, et on kaks intsidenti, üks eelmisest aastat ja teine hilisem, kus ta taipas, et isikud, kellega ta suhtleb, on alaealised.

"Neid vestlusi poleks pidanud toimuma," tunnistas Charles 14 minuti pikkuses videos. Sisulooja ütles, et ta oleks pidanud sotsiaalmeediast nad üles otsima ja nende vanused teada saama.

Charles ka vabandas poiste ees, öeldes, et teeb mõneks ajaks sotsiaalmeediast pausi, et end nendel teemadel harida.

Tegu ei ole sugugi esimese korraga, mil James Charles on skandaali sattunud. 2019. aastal süüdistati teda oma raha ja kuulsuse ära kasutamises, et mõjutada kellegi teise seksuaalsust. Nimelt soovis ta vahekorda astuda heteroseksuaalse kelneriga, keda ta restoranis kohtas, ja sellesse suhtuti halvasti.