"Sõbraliku huumorina mõeldud sketš riivas tahtmatult nii Adat ja Seidit kui ka paljusid televaatajaid ja väljus hea maitse piiridest, mistõttu palume selle eest andestust. TV3 vabandab kõigi osapoolte ja vaatajate ees.

Meie siiras vabandus ka näitlejate Marta Laane ja Liisa Pulki ees, kes on kõnealuse sketši tõttu sattunud avalikkuses löögi alla, mida nad pole kuidagi ära teeninud. Kinnitan, et saatelõigus sisaldunud ebakohased naljad pole näitlejate looming ning telekanal võtab selle eest vastutuse.

Eriprojekt „Duubel: Õhtune vahetus“ on ellu kutsutud eesmärgiga pakkuda vaatajatele TV3 25. juubeliaastal võimalust kohtuda telekanali armastatud telenägudega ning lisada telemaastikule värskust ja üllatusi, mis pakuks positiivseid emotsioone ja tooks veidi rõõmu praegusesse keerulisse aega."

Esmaspäeval võtab „Duubli: Õhtuse vahetuse“ otse-eetris koha sisse särav lauljanna Triin Lellep, kellele tõttab appi professionaalne multitalent Mart Sander. Vaatajaid ootavad põnevad teemad, värvikad külalised ja muusikalised üllatused.

Kroonika võttis ühendust ka Seidi Voogre endaga ja küsis, kas TV3 on ka tema ees otse vabandanud. "Ei ole otse keegi pöördunud. Ainuke oli "Duubli" Instagramis," ütles ta.

TV3 teatas reedel, et Marta Laane ja Nele-Liis Vaiksoo juhitavas viimases "Duubel: Õhtune vahetus" saates on külalisteks ka nädala alguses saate juhtimisest kinga saanud Seidi Voogre ja Ada Marie Nelke. Marta ja Nele-Liis olidki need, kes neid kahte asendasid.

Ja mis siis sai? "Duubli" saates võttis Seidi rolli sisse parukaga Marta Laan ning Adat etendas Liisa Pulk.

Ada ja Seidi mõlemad vaatasid seda saadet ning nende jaoks oli alatu, et seal heideti nalja Seidi kadunud isa ja neiu nahahaiguse üle. "Kui su nahahaigus ja surnud isa teevad teistele nalja. Aitäh TV3 "Duubel" ja Marta Laan," kirjutas Seidi sarkastiliselt Instagrami.

Lühikeses videos oli kajastatud, kuidas Marta Laan räägib beibeliku häälega, mängides Seidi Voogret, ja vihjab, et tema psoriaas oleks justkui isalt päritud.

Seidi lisas pisarsilmil: "See oli väga lame. Mina võin seda nalja teha. Terve mu nägu on nagu isa koopia. Thanks, dad. See on minu nali, mida mina teen. Aga teised, sellest kinni hakata? See ei ole okei. Ja psoriaas? See on haigus, millega ma võitlen iga päev. Ja sa ütled, et see on jube haljakas? Vau!"

Kohe pärast saadet langesid TV3 ja saate "Duubel" tegijad koos saatejuhtidega suure kriitikalaviini alla. Telekanalile heideti ette nõmedaid nalju ning kogu sketši nimetati väga piinlikuks.